Poradnia Ginekologiczno-Położnicza:

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza AD-Clinic zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem dolegliwości kobiecych oraz prowadzeniem ciąży.

Jesteśmy w stanie zaoferować pełną opiekę specjalistów ginekologów oraz lekarzy innych specjalności w przypadku konieczności konsultacji. Regularne wizyty i badania lekarskie umożliwiają zapobieganie i wczesne wykrywanie wielu chorób. Umożliwiamy naszym Pacjentkom wykonanie na miejscu wszystkich niezbędnych badań. Ginekolog dobiera odpowiednią terapię, po zakończeniu której radzi, jakimi zasadami pacjentka ma się kierować w przyszłości. Każda kobieta powinna regularnie kontrolować stan swojego zdrowia. Profilaktyczne wizyty u ginekologa umożliwiają wczesne wykrycie zaburzeń i chorób, co skraca leczenie i często zwiększa jego skuteczność. Każda kobieta powinna zgłaszać się na badanie przynajmniej raz na 12 miesięcy.

 

Centrum AD-Clinic udostępnia kompleksową opiekę medyczną kobiet w ciąży. Specjaliści z naszego ośrodka zabezpieczają zarówno opiekę przedporodową, w czasie porodu jak i poporodową. Współpracujemy w zakresie tej opieki ze Szpitalem Bonifratrów w Katowicach, z Szpitalem Wielospecjalistycznym w Gliwicach, z Szpitalem Megrez w Tychach, z Kliniką Położnictwa i Ginekologii w Rudzie Śląskiej oraz z Prywatnym Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym w Katowicach ul. Łubinowa.

Wszystkie niezbędne analizy laboratoryjne takie jak morfologia, badania krwi, badania moczu oraz badania hormonalne, immunologiczne i bakteriologiczne wykonujemy na miejscu w naszym centrum. Nasi lekarze oraz personel położniczy działa zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia oraz zaleceniami i rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego dotyczącymi ciąży. Jednocześnie program opieki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentek. Powierzając nam opiekę nad ciązą możecie Państwo liczyć na pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz dostępność naszego zespołu.

Zakres usług:

Porady i konsulatcje:

  • - planowanie ciąży
  • - prowadzenie ciąży
  • - poronienia nawykowe
  • - diagnostyka i leczenie niepłodności
  • - diagnostyka prenatalna
  • - antykoncepcja
  • - diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania
  • - diagnostyka i leczenie stanów zapalnych – badanie w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyka HPV
  • - diagnostyka i leczenie dolegliwości bólowych miednicy
  • - endokrynologia ginekologiczna

 

Ginekologia

i położnictwo

Diagnostyka

i leczenie niepłodności

Diagnostyka

prenatalna

Obrazowa

diagnostyka ultrasonograficzna

Okulistyka

Endokrynologia

Chirurgia naczyniowa

Pulmonologia

/choroby wewnętrzne

Laryngologia

Laboratorium

/punkt pobrań