Pracownie ultrasonograficzne

usg voluson e8Aparat USG Voluson E8 Expert BT'12

Aparat Voluson E8 Expert BT’12 został stworzony w celu prowadzenia bardzo wysokiej jakości badań ultrasonograficznych, w tym: ginekologicznych, prenatalnych, położniczych, neonatologicznych, radiologicznych, urologicznych, badań naczyniowych,  badań echa serca płodu, dzieci i dorosłych,. Urządzenie wyposażone jest w szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających możliwości wizualizacyjne i trafność diagnostyki. Technologia CRI gwarantuje niespotykaną, jak dotąd w aparatach USG, jakość obrazu. Z kolei SonoNT to pierwsza na rynku technika pozwalająca na bezinwazyjny, automatyczny i wymierny pomiar przezierności fałdu karkowego u płodu. Automatyzacja pomiaru przezierności fałdu karkowego u płodu, pozwala na otrzymanie wymiernego, powtarzalnego wyniku, który jest kluczowy dla trafnej diagnozy i jest zgodny z zaleceniami Fetal Medicine Foundation. Najnowsza technologia obrazowania płodu 3D/4D HD live. Ta technika umożliwia jeszcze bardziej realistyczne obrazowanie trójwymiarowe płodu ( zobacz skany w galerii – kliknij tutaj ). Nowa generacja jakościowa obrazu oparta jest na wprowadzeniu nowych matrycowych sond wolumetrycznych, które pozwalają na uzyskanie jeszcze bardziej płynnego obrazowania w trybie 4D, zapewniający najwyższą jakość obrazowania w technologi 4D. Voluson E8 Expert posiada wbudowana nagrywarkę DVD-R/RW, dzięki której pacjentki mogą otrzymać niezapomnianą pamiątkę z badania USG – zdjęcia i film ukazujący dziecko w łonie matki.

 

Aparat USG Voluson E8 Expert BT'13

Aparat Voluson E8 Expert BT’12 został stworzony w celu prowadzenia bardzo wysokiej jakości badań ultrasonograficznych, w tym: ginekologicznych, prenatalnych, położniczych, neonatologicznych, radiologicznych, urologicznych, badań naczyniowych,  badań echa serca płodu, dzieci i dorosłych,. Urządzenie wyposażone jest w szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających możliwości wizualizacyjne i trafność diagnostyki. Technologia CRI gwarantuje niespotykaną, jak dotąd w aparatach USG, jakość obrazu. Z kolei SonoNT to pierwsza na rynku technika pozwalająca na bezinwazyjny, automatyczny i wymierny pomiar przezierności fałdu karkowego u płodu. Automatyzacja pomiaru przezierności fałdu karkowego u płodu, pozwala na otrzymanie wymiernego, powtarzalnego wyniku, który jest kluczowy dla trafnej diagnozy i jest zgodny z zaleceniami Fetal Medicine Foundation. Najnowsza technologia obrazowania płodu 3D/4D HD live. Ta technika umożliwia jeszcze bardziej realistyczne obrazowanie trójwymiarowe płodu ( zobacz skany w galerii – kliknij tutaj ). Nowa generacja jakościowa obrazu oparta jest na wprowadzeniu nowych matrycowych sond wolumetrycznych, które pozwalają na uzyskanie jeszcze bardziej płynnego obrazowania w trybie 4D, zapewniający najwyższą jakość obrazowania w technologi 4D. Voluson E8 Expert posiada wbudowana nagrywarkę DVD-R/RW, dzięki której pacjentki mogą otrzymać niezapomnianą pamiątkę z badania USG – zdjęcia i film ukazujący dziecko w łonie matki..

 

 

 

usg sonomed

Aparat USG PacScan 300 Plus Sonomed

Ultrasonograf umożliwiający prezentację typu A (biometrię) i pachymetrię. Wyposażony w kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD 6", wbudowaną drukarką termiczną, kartę SD do zapisu badań.


Powrót do Aparatury Medycznej

Ginekologia

i położnictwo

Diagnostyka

i leczenie niepłodności

Diagnostyka

prenatalna

Obrazowa

diagnostyka ultrasonograficzna

Okulistyka

Endokrynologia

Chirurgia naczyniowa

Pulmonologia

/choroby wewnętrzne

Laryngologia

Laboratorium

/punkt pobrań